Schwank je globálnym lídrom na trhu infračervených žiaričov

DeltaSchwank je tmavý žiarič od spoločnosti Schwank.

Nedávno publikovaná správa spoločnosti „Industry Research“ o výskume trhu potvrdzuje skupinu Schwank Group ako svetového lídra na trhu v oblasti infračervených žiaričov.

Nedávno publikovaná správa spoločnosti „Industry Research“ o výskume trhu potvrdzuje skupinu Schwank Group ako svetového lídra na trhu v oblasti infračervených žiaričov. Štúdia skúmala globálny trh s prihliadnutím na konkurenčné prostredie, vývojové trendy a kľúčové faktory úspechu. Táto publikácia s názvom „Radiant Tube Heaters Market“ poskytuje komplexný prieskum o veľkosti trhu z hľadiska hodnoty, kapacity, výroby a výnosov v kľúčových regiónoch, ako je Severná Amerika, Európa, Čína a ďalšie regióny.

Výsledok štúdie potvrdzuje Schwank ako najväčšieho výrobcu na globálnom trhu so systémami tmavých žiaričov s globálnym podielom na trhu takmer 12% v roku 2018, kde je koncentrácia na trhu pomerne vysoká. Teda 5 najvýznamnejších spoločností predstavuje asi 45% z celkového počtu na svete. Podiel výroby v Európe je podľa výskumnej správy 35%. Podľa vlastných údajov Schwank vedie na nemeckom trhu s trhovým podielom okolo 40%, zatiaľ čo ďalší najväčší konkurent si uvedomuje cca. iba 20%.

Globálny trh s trubkovými žiaričmi sa v roku 2020 odhadoval na 205,4 mil. USD a očakáva sa, že do konca roku 2027 dosiahne okolo 296,4 mil. USD, pričom v rokoch 2022 – 2027 bude rásť s CAGR na úrovni 6,3%.

Tmavý žiarič deltaSchwank je po ruke.

Späť

Viac noviniek

Používajú sa riešenia na vykurovanie a chladenie haly Schwank

Spoločnosť Schwank predstavila na veľtrhu v Brne energetické inovácie pre priemysel

Novinky, Spoločnosť

Na tohtoročnom Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne zaujala spoločnosť Schwank pozornosť návštevníkov, keď predstavila svoje najnovšie energetické inovácie a riešenia pre priemyselné a komerčné priestory. Medzi najvýznamnejšie produkty patrilo vodíkové vykurovanie, priemyselné vetranie a chladenie, elektrické infračervené žiariče a HVLS ventilátor MonsterFans.

Společnost Schwank, světový lídr v oblasti průmyslového vytápění, chlazení a větrání, oslavila 90. výročí svého založení.

Novinky, Spoločnosť

Za 90 rokov svojej existencie sa spoločnosť Schwank stala svetovým lídrom v oblasti priemyselného vykurovania a expertom na riešenia v oblasti vetrania a chladenia. V súčasnosti sa spoločnosť zameriava na transformáciu energie, takže jej hlavným zameraním sa stáva vodíkové a elektrické vykurovanie. Od tohto roku ponúka prvý 100 % vodíkový tmavý žiarič a je priekopníkom v tom, že je hlavnou silou pri prechode na obnoviteľné energie.

Schwank – Špecialista na priemyselné vykurovanie je lídrom na svetovom trhu

Novinky, Ocenenia

Popredný nemecký business magazín WirtschaftsWoche zaradil spoločnosť Schwank, špecialistu na priemyselné vykurovanie a klimatizáciu, do svojho aktuálneho rebríčka svetových lídrov na trhu. Schwank sa o tieto miesta delí s významnými spoločnosťami ako sú Adidas, Bosch, Bayer, Siemens a Henkel.

Zwei Entwicklungsingenieure von Schwank mit dem Brenner eines Wasserstoff Dunkelstrahlers.

Prelom: Klimaticky neutrálne vykurovanie s vodíkovými žiaričmi Schwank

Novinky

Výrobcovia infražiaričov už roky propagujú modernosť a budúcu životaschopnosť svojej technológie. Teraz tento priemysel a predovšetkým spoločnosť Schwank stanovili prelomový míľnik s vývojom svojho prvého 100% vodíkového kompatibilného vykurovacieho systému.

Naše ocenenia

Na čo sme hrdí

Ocenenie „Die Welt Top 100“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „The Best of German Mittelstand“ pre spoločnosťSchwank GmbH.
Ocenenie „Industriepreis 2017“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „Großer Preis des Mittelstandes“ pre spoločnosť Schwank GmbH.