Schwank je globálnym lídrom na trhu infračervených žiaričov

DeltaSchwank je tmavý žiarič od spoločnosti Schwank.

Nedávno publikovaná správa spoločnosti „Industry Research“ o výskume trhu potvrdzuje skupinu Schwank Group ako svetového lídra na trhu v oblasti infračervených žiaričov.

Nedávno publikovaná správa spoločnosti „Industry Research“ o výskume trhu potvrdzuje skupinu Schwank Group ako svetového lídra na trhu v oblasti infračervených žiaričov. Štúdia skúmala globálny trh s prihliadnutím na konkurenčné prostredie, vývojové trendy a kľúčové faktory úspechu. Táto publikácia s názvom „Radiant Tube Heaters Market“ poskytuje komplexný prieskum o veľkosti trhu z hľadiska hodnoty, kapacity, výroby a výnosov v kľúčových regiónoch, ako je Severná Amerika, Európa, Čína a ďalšie regióny.

Výsledok štúdie potvrdzuje Schwank ako najväčšieho výrobcu na globálnom trhu so systémami tmavých žiaričov s globálnym podielom na trhu takmer 12% v roku 2018, kde je koncentrácia na trhu pomerne vysoká. Teda 5 najvýznamnejších spoločností predstavuje asi 45% z celkového počtu na svete. Podiel výroby v Európe je podľa výskumnej správy 35%. Podľa vlastných údajov Schwank vedie na nemeckom trhu s trhovým podielom okolo 40%, zatiaľ čo ďalší najväčší konkurent si uvedomuje cca. iba 20%.

Globálny trh s trubkovými žiaričmi sa v roku 2020 odhadoval na 205,4 mil. USD a očakáva sa, že do konca roku 2027 dosiahne okolo 296,4 mil. USD, pričom v rokoch 2022 – 2027 bude rásť s CAGR na úrovni 6,3%.

Tmavý žiarič deltaSchwank je po ruke.

Späť

Viac noviniek

Používajú sa riešenia na vykurovanie a chladenie haly Schwank

Schwank – Špecialista na priemyselné vykurovanie je lídrom na svetovom trhu

Novinky, Ocenenia

Popredný nemecký business magazín WirtschaftsWoche zaradil spoločnosť Schwank, špecialistu na priemyselné vykurovanie a klimatizáciu, do svojho aktuálneho rebríčka svetových lídrov na trhu. Schwank sa o tieto miesta delí s významnými spoločnosťami ako sú Adidas, Bosch, Bayer, Siemens a Henkel.

Zwei Entwicklungsingenieure von Schwank mit dem Brenner eines Wasserstoff Dunkelstrahlers.

Prelom: Klimaticky neutrálne vykurovanie s vodíkovými žiaričmi Schwank

Novinky

Výrobcovia infražiaričov už roky propagujú modernosť a budúcu životaschopnosť svojej technológie. Teraz tento priemysel a predovšetkým spoločnosť Schwank stanovili prelomový míľnik s vývojom svojho prvého 100% vodíkového kompatibilného vykurovacieho systému.

DeltaSchwank je tmavý žiarič od spoločnosti Schwank.

Schwank je globálnym lídrom na trhu infračervených žiaričov

Novinky, Ocenenia

Nedávno publikovaná správa spoločnosti „Industry Research“ o výskume trhu potvrdzuje skupinu Schwank Group ako svetového lídra na trhu v oblasti infračervených žiaričov.

Oliver Schwank hält mehrere Exemplare des Lexikons der deutschen Familienunternehmen.

Schwank v Encyklopédii nemeckých rodinných podnikov

Novinky, Ocenenia, Spoločnosť

V spolupráci s Dr. Florianom Langenscheidtom vydalo vydavateľstvo Zeit-Verlag antológiu 100 príkladných nemeckých rodinných podnikov. Obsahuje: Schwank.

Naše ocenenia

Na čo sme hrdí

Ocenenie „Die Welt Top 100“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „The Best of German Mittelstand“ pre spoločnosťSchwank GmbH.
Ocenenie „Industriepreis 2017“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „Großer Preis des Mittelstandes“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Schwank ist Weltmarktführer 2022 laut WiWo.