Skupina Schwank

Viac ako 85 rokov skúseností v oblasti vykurovania a chladenia
priemysel | obchod | logistika

schwank_unternehmen

Riešenia vykurovania a chladenia od lídra svetového trhu

Schwank je vynálezcom a iniciátorom odvetví priemyselného vykurovania

Firma Schwank je jednotkou na svetovom trhu s plynovými infračervenými systémy vykurovania. Považujeme sa za poskytovateľa riešení. Pre našich zákazníkov projektujeme a realizujeme veľmi účinné systémy pre vykurovanie a chladenie hál a sprevádzame zariadenia počas celej doby ich životnosti. S našimi inovatívnymi produktmi vytvárame systémy vykurovania na mieru, ktoré sú prispôsobené individuálnym potrebám našich zákazníkov a podmienkam na mieste.

Skupina Schwank

Medzinárodná a rodinná skupina

O Schwank

Od vynálezca k benchmarku

Už viac ako 80 rokov neustále vyvíjame seba aj svoje výrobky. Vďaka neustálemu zlepšovaniu sme sa stali lídrom na svetovom trhu v oblasti energeticky účinných riešení vykurovania a chladenia pre priemyselné, komerčné a logistické aplikácie.

Ďalšie informácie

Kariéra

Pripojte sa k rodine Schwank

Ste na začiatku svojej profesionálnej kariéry alebo sa chcete profesionálne rozvíjať? Chcete byť súčasťou globálneho tímu s viac ako 80 rokmi skúseností v oblasti vývoja, výroby a predaja? Potom nám pošlite svoju žiadosť.

Ďalšie informácie

Downloads

Všetky informácie

Či už brožúry, dátové listy alebo tabuľky energetickej účinnosti. Tu nájdete všetky dôležité súbory na stiahnutie o Schwank a našich produktoch.

Ďalšie informácie

Naše ocenenia

Na čo sme hrdí

Großer Preis des Mittelstands
Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017