Skupina Schwank

Chcete sa dozvedieť viac o lokalitách alebo histórii skupiny Schwank? Neváhajte nás kontaktovať osobne!

Zistite viac

Riešenia vykurovania a chladenia od lídra svetového trhu

Schwank je vynálezcom a iniciátorom odvetví priemyselného vykurovania

Schwank Group so sídlom a výrobnými závodmi v Kolíne nad Rýnom v Nemecku navrhuje a inštaluje inovatívne, energeticky účinné systémy vykurovania, chladenia a vetrania pre priemyselné, obchodné a logistické budovy vo viac ako 40 krajinách. Portfólio produktov zahŕňa elektrické infračervené žiariče, tepelné čerpadlá, vodíkové vykurovacie systémy, plynové svetlé a tmavé žiariče, ventilačné systémy, veľké ventilátory (HVLS), vzduchové clony a teplovzdušné jednotky. Spoločnosť Schwank sa zameriava na systémy šetrné ku klíme, t. j. systémy s vysokou účinnosťou, systémy využívajúce obnoviteľné zdroje energie a hybridné systémy, t. j. kombinácie rôznych systémov, ktoré sú zaujímavé pre mnohé komerčné budovy. Vďaka vysokej úrovni inovácií a solídnemu vývoju bola spoločnosť Schwank ocenená časopismi „Handelsblatt“ a „Die Welt“ ako jedna zo 100 najvýznamnejších stredne veľkých spoločností v Nemecku.

Skupina Schwank

Medzinárodná a rodinná skupina

O Schwank

Od vynálezca k benchmarku

Už viac ako 90 rokov neustále vyvíjame seba aj svoje výrobky. Vďaka neustálemu zlepšovaniu sme sa stali lídrom na svetovom trhu v oblasti energeticky účinných riešení vykurovania a chladenia pre priemyselné, komerčné a logistické aplikácie.

Ďalšie informácie

Kariéra

Pripojte sa k rodine Schwank

Ste na začiatku svojej profesionálnej kariéry alebo sa chcete profesionálne rozvíjať? Chcete byť súčasťou globálneho tímu s viac ako 90 rokmi skúseností v oblasti vývoja, výroby a predaja? Potom nám pošlite svoju žiadosť.

Ďalšie informácie

Downloads

Všetky informácie

Či už brožúry, dátové listy alebo tabuľky energetickej účinnosti. Tu nájdete všetky dôležité súbory na stiahnutie o Schwank a našich produktoch.

Ďalšie informácie

Naše ocenenia

Na čo sme hrdí

Ocenenie „Die Welt Top 100“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „The Best of German Mittelstand“ pre spoločnosťSchwank GmbH.
Ocenenie „Industriepreis 2017“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „Großer Preis des Mittelstandes“ pre spoločnosť Schwank GmbH.