O firme Schwank

Dozviete sa všetko o produktoch, histórii, vývoji a bonite firmy Schwank

Po viac ako 90 rokov sme naše produkty neustále rozvíjali. Vďaka tomuto dôslednému zlepšovaniu sme na celom svete dosiahli popredného postavenia na trhu v oblasti energeticky účinných tepelných riešení pre nebytové budovy, špeciálne pre haly a veľké priestory, na základe infračervenej technológie.

Našu paletu produktov sme neustále rozširovali s najvyššími nárokmi na kvalitu. Či už inovatívne svetlé žiariče, tmavé žiariče, hybridné systémy alebo teplovzdušné jednotky – našim zákazníkom ponúkame celé spektrum úsporných technológií pre vykurovanie na jednom mieste. Tiež sme schopní poskytovať našim zákazníkom nezávislé poradenstvo.

Čo robí z plynového infračerveného žiariča žiarič Schwank?

Made in Germany

Veríme, že rozhodujúcim kritériom inovatívnych produktov a služieb je vášeň. V spojení s hodnotami energetickej účinnosti a kvality “Made in Germany” tvoria základ našej každodennej práce.

Každé zariadenie Schwank sa vyrába z kvalitných materiálov, aby bola zaručená funkčnosť po celú dobu životnosti. Môžete nás považovať za puntičkárov, ale kým produkty Schwank opustia našu výrobu, sú čo najdôkladnejšie testované. Pretože len tak môžeme zabezpečiť, že budú zodpovedať našim vysokým štandardom kvality a zaslúži si meno Schwank.

Hodnoty značky Schwank

Riešenia vykurovania a chladenia hál od lídra svetového trhu

Schwank International

Globálny hráč s 13 dcérskymi spoločnosťami

Schwank je zastúpená 13 vlastnými dcérskymi spoločnosťami po celom svete. Okrem toho máme komplexnú sieť partnerov a sme zastúpení vo viac ako 40 krajinách po celom svete.

Ďalšie informácie

História

Všetko o koreňoch a míľnikoch Schwank

S viac ako 90 ročnou históriou spoločnosti a troma generáciami rodiny Schwank sa môžeme obzrieť späť na rušnú históriu.

Ďalšie informácie

Naše ocenenia

Na čo sme hrdí

Ocenenie „Die Welt Top 100“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „The Best of German Mittelstand“ pre spoločnosťSchwank GmbH.
Ocenenie „Industriepreis 2017“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „Großer Preis des Mittelstandes“ pre spoločnosť Schwank GmbH.