Plánovanie vykurovacích a chladiacich systémov

Odborníci zo Schwank nájdu ideálny vykurovací a klimatický systém pre požiadavky vašej budovy. Dohodnite si stretnutie teraz!

Či ide o novostavbu alebo o modernizáciu, halu alebo voľnú plochu – množstvo rôznych požiadaviek vyžaduje flexibilné riešenie. Náš projektový a servisný tím má dlhoročné skúsenosti s plánovaním a realizáciou koncepcií vykurovania. Vďaka týmto skúsenostiam sme schopní plniť komplexné požiadavky. Po dôkladnej analýze na mieste a porovnanie technológií vykurovania, ktoré pripadajú do úvahy, vyhotovíme objektové štúdie a porovnanie nákladov na prevádzku a energie, vďaka ktorému si urobíte predstavu o hospodárnosti rôznych systémov.

Ak padlo rozhodnutie pre jeden zo systémov vykurovania z našej koncepcie, naplánujeme, naprojektujeme a zrealizujeme celé vykurovacie zariadenie vrátane požadovanej regulačnej techniky. Radi prevezmeme aj elektrické a plynové inštalácie a odovzdáme zariadenie na kľúč.

Konzultácie k objektu

Objektívne a skúsene

V centre každého poradenstva je vykurovaný objekt.

Či ide o novostavbu alebo modernizáciu – ako Vám navrhneme riešenie, všetko preveríme:

Porovnanie systémov rôznych technológií vykurovania

Každý objekt je iný a vyžaduje individuálne prevedenia a plánovanie. Preto Vám neponúkame len jeden systém vykurovania, ale rôzne varianty. Po dôkladnej analýze Vám navrhneme ideálne riešenie.

Porovnanie nákladov na energie

Vypočítame pre Vás náklady na energie vhodných systémov vykurovania a porovnáme ich. Výsledok: najlepší pomer ceny a výkonu pre Vás!

Vyhotovenie ponuky

Prehľadné, podrobné a zodpovedajúce podmienkam trhu: Také sú naše ponuky.

Kontaktná osoba

Schwank SK

Schwank s.r.o.

Vajnorská 100/B

831 04 Bratislava

+421-948 959 535
info@schwank.sk

Contracting a financovanie

Transparentné a porovnateľné

Investície do oblasti energie vyžadujú inteligentné financovanie. Schwank Vás pritom bude rád podporovať. Vyvíjame koncepcie, ktoré okrem Vašej individuálnej situácie zohľadňujú tiež daňové efekty a ďalšie faktory. Pri vývoji týchto koncepcií sa sústredíme na Vašu individuálnu situáciu. Profitujete z našich skúseností a znalosti trhu. Navyše k našim službám pri financovaní Vás samozrejme podporujeme tiež pri všetkých otázkach okolo vykurovacích a chladiacich zariadení, ako je predĺženie záruky a servisné balíčky.

Nákup systému vykurovania

Najväčšou výhodou nákupu aktív je to, že sa stávate vlastníkom nakúpeného majetku. Ďalej je možné nakúpené predmety – ako súčasť Vašej súvahy – odpisovať, čím sa znižuje daňové zaťaženie Vášho podniku. Na druhej strane znižuje nákup likviditu Vašej firmy. Ak nákup financuje banka, zostávajú predmety bežne vo Vašich účtovných knihách. Vaše daňové zaťaženie sa znižuje podielovo o vznikajúcej úroky financovania.

Koncepcia leasingu

Pokiaľ dôjde k obstaraniu aktív na lízing, ponecháva si poskytovateľ lízingu bežne vlastníctvo leasingovaného majetku. Na konci obdobia platnosti lízingu získa príjemca leasingu možnosť nakúpiť predmet, ktorý bol predmetom lízingu, za jeho zostatkovú hodnotu. Leasing nijako neovplyvňuje Vašu súvahu, pretože predmet, ktorý je predmetom lízingu, nie je súčasťou Vášho investičného majetku. Iba Vaša likvidita je dotknutá pravidelnými platbami. Typická dĺžka lízingu je medzi 5 a 10 rokmi.

Contracting

Podobne ako pri lízingu ostáva poskytovateľ Contractingu vlastníkom aktív. Poskytovateľ Contractingu zaručuje podstatnú úsporu energie. Tá sa vytvára investíciami do nových, moderných systémov. Poskytovateľ Contractingu financuje tieto investície mesačnými úsporami energie. Pre príjemcov Contractingu sa vznikajúce splátky môžu pohybovať výrazne pod úrovňou splátok iných modelov. Typická doba platnosti zmluvy sa u Contractingu pohybuje medzi 10 a 15 rokmi.

Planning

 

Viac informácií?

Kontaktujte nás

Získajte osobnú radu už teraz!

Schwank SK

Schwank s.r.o.

Vajnorská 100/B

831 04 Bratislava

+421-948 959 535
info@schwank.sk

Naše ocenenia

Na čo sme hrdí

Ocenenie „Die Welt Top 100“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „The Best of German Mittelstand“ pre spoločnosťSchwank GmbH.
Ocenenie „Industriepreis 2017“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „Großer Preis des Mittelstandes“ pre spoločnosť Schwank GmbH.