Úspech v TOP 100: Schwank patrí k popredným podnikom v oblasti inovácií v roku 2018

Ocenenie „Top 100 Innovator 2018“ pre spoločnost Schwank GmbH.

Po dvadsiaty piaty krát oceňuje súťaž TOP 100 tie najviac inovatívne nemeckej stredne veľké firmy. K týmto popredným firmám v oblasti inovácií patrí v tomto roku Schwank GmbH.

Überlingen – Po dvadsiaty piat krát oceňuje súťaž TOP 100 tie najviac inovatívne nemeckej stredne veľké firmy. K týmto popredným firmám v oblasti inovácií patrí v tomto roku Schwank GmbH. To vyplynulo z analýzy vedeckého vedúceho TOP 100, prof. Dr. Nikolausa Frankeho. Ako mentor TOP 100 vyznamenal Ranga Yogeshwar firmu Schwank spoločne s Frankom a Compamedia 29. júna 2018 na udeľovaní cien v Ludwigsburgu v rámci 5. Nemeckého summitu stredne veľkých firiem. V nezávislom výberovom konaní sme presvedčili predovšetkým našimi inovatívnymi procesmi a úspechmi.

V roku 1938 vynašiel Günther Schwank prvý plynový infračervený žiarič na celom svete a nechal si ho patentovať. Na čom je založený? Zatiaľ čo bežné systémy najprv ohrievajú okolitý vzduch, infračervená kúrenie využívajúci zmes plynu a vzduchu fungujú inak: Ohrievajú priamo, rovnako ako slnečné lúče dopadajúce na kožu. Svojim vynálezom položil Schwank základný kameň pre podnikateľský úspech, ktorý pretrváva až doteraz .. Ako úspešný tento kolínsky podnik z TOP 100 i po 80 rokoch ešte je, dokazuje 22 patentov, ktoré podnik v posledných troch rokoch získal. Vo svojom segmente je firma navyše jednotkou na svetovom trhu.

“Inovácie však nepadajú len tak z neba, vyžadujú disciplínu, čas a pripravenosť investovať,” hovorí Oliver Schwank, ktorý v tretej generácii riadi tento rodinný podnik. K disciplíne napríklad patrí to, že sa nebudú odvolávať pravidelne naplánované meetingy k téme inovácií, aj keď každodenný obchod beží dobre. Na týchto poradách, ktorých sa zúčastňujú všetci vedúci oddelenia a vedenia spoločnosti, ide predovšetkým o to, ako si udržať technický náskok. Pritom účastníci postupujú veľmi štruktúrovane v piatich fázach: od nápadov po štúdiu uskutočniteľnosti, stavbu prototypu a test u zákazníka až po uvedenie na trh. V každom intervale mnoho podbodov zaväzuje projektový tím k záznamu všetkých relevantných tém a ich splnenie v plnom rozsahu.

Späť

Viac noviniek

Používajú sa riešenia na vykurovanie a chladenie haly Schwank

Zwei Entwicklungsingenieure von Schwank mit dem Brenner eines Wasserstoff Dunkelstrahlers.

Prelom: Klimaticky neutrálne vykurovanie s vodíkovými žiaričmi Schwank

News

Výrobcovia infražiaričov už roky propagujú modernosť a budúcu životaschopnosť svojej technológie. Teraz tento priemysel a predovšetkým spoločnosť Schwank stanovili prelomový míľnik s vývojom svojho prvého 100% vodíkového kompatibilného vykurovacieho systému.

DeltaSchwank je tmavý žiarič od spoločnosti Schwank.

Schwank je globálnym lídrom na trhu infračervených žiaričov

Awards, News

Nedávno publikovaná správa spoločnosti „Industry Research“ o výskume trhu potvrdzuje skupinu Schwank Group ako svetového lídra na trhu v oblasti infračervených žiaričov.

Oliver Schwank hält mehrere Exemplare des Lexikons der deutschen Familienunternehmen.

Schwank in the Encyclopaedia of German Family Businesses

Awards, Company, News

Schwank in the Encyclopaedia of German Family Businesses

Das Keyvisual von MonsterFans.

HVLS- ventilátory pre priemysel: Príšery prichádzajú!

News

V júli 2020 uvádza Schwank úplne nový rad produktov. Reč je o ventilátoroch HVLS pre priemyselné budovy. Schwank nazýva tieto veľké ventilátory MonsterFans.

Naše ocenenia

Na čo sme hrdí

Ocenenie „Großer Preis des Mittelstandes“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Schwank ist Weltmarktführer 2022 laut WiWo.
Ocenenie „Die Welt Top 100“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „The Best of German Mittelstand“ pre spoločnosťSchwank GmbH.
Ocenenie „Industriepreis 2017“ pre spoločnosť Schwank GmbH.