smartHeat – Systém ako vyšitý – s ModBus

Stufenlose Modulation

Firme Schwank sa so sériovým zavedením automatík IC 4000 vo všetkých vykurovacích systémoch podarilo vytvoriť ďalší míľnik v oblasti regulácie vykurovania.

Firme Schwank sa so sériovým zavedením automatík IC 4000 vo všetkých vykurovacích systémoch podarilo vytvoriť ďalší míľnik v oblasti regulácie vykurovania.

Nová zapaľovacia a ovládacia jednotka IC 4000 tvorí mozog každého vykurovacieho systému Schwank. Sériovo obsahuje ModBus. S technológiou ModBus je možné prístroje jednoducho integrovať do ovládacej jednotky a prípadne spojiť do novo vytvorených regulačných obvodov bez vykonávania úprav hardvéru. Technológia ModBus predovšetkým zaručuje vynikajúcu monitoring. Je tak napríklad možné odčítať všetky dôležité parametre každého jednotlivého zariadenia. Nech je to spotreba, výkon alebo aktuálny stav – táto novovytvorená transparentnosť zariadenie vytvára základ pre podrobné dáta analýz a spotreby a pre voliteľne integrovaný modul vzdialenej údržby.

Z kombinácie SchwankControl Touch a IC 4000 – čo môžeme pyšne tvrdiť – najinovatívnejšie regulácia Schwank pre infračervené systémy vykurovania hál vyplýva hneď niekoľko výhod. Všetky informácie zistené cez IC 4000 sa vďaka SchwankControl Touch ľahko a prehľadne zobrazujú na dotykovom displeji. V opačnom smere môže autorizovaný užívateľ cez SchwankControl Touch a automatika IC 4000 viesť dôsledné systémové nastavenia zariadení. To zaručuje najlepšiu účinnosť a dostupnosť zariadení a podstatne zvyšuje komfort užívateľa pri ovládaní.

SchwankControl Touch a IC 4000 je okrem toho možné integrovať do systémov riadenia budov.

Späť

Viac noviniek

Používajú sa riešenia na vykurovanie a chladenie haly Schwank

Schwank in the Encyclopaedia of German Family Businesses

Awards, Company, News

Schwank in the Encyclopaedia of German Family Businesses

HVLS- ventilátory pre priemysel: Príšery prichádzajú!

News

V júli 2020 uvádza Schwank úplne nový rad produktov. Reč je o ventilátoroch HVLS pre priemyselné budovy. Schwank nazýva tieto veľké ventilátory MonsterFans.

Obrázok produktu vzduchotechnická jednotka aeroSchwank H-RI od spoločnosti Schwank.

Nový rok – nové produkty: Ventilačná technológia od spoločnosti Schwank

News

Začiatkom roka 2020 uviedla spoločnosť Schwank nový produktový rad: Vzduchotechnické jednotky.

Schwank at its best!

Awards, Company, News

Wirtschaftswoche vďaka svojim predným vykurovacím technológiám a vynikajúcej kvalite výrobkov a služieb nedávno vymenovala skupinu Schwank "lídrom na svetovom trhu".

Naše ocenenia

Na čo sme hrdí

Ocenenie „Großer Preis des Mittelstandes“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „Die Welt Top 100“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „Top 100 Innovator 2018“ pre spoločnost Schwank GmbH.
Ocenenie „The Best of German Mittelstand“ pre spoločnosťSchwank GmbH.
Ocenenie „Industriepreis 2017“ pre spoločnosť Schwank GmbH.