Schwank v Encyklopédii nemeckých rodinných podnikov

Oliver Schwank hält mehrere Exemplare des Lexikons der deutschen Familienunternehmen.

V spolupráci s Dr. Florianom Langenscheidtom vydalo vydavateľstvo Zeit-Verlag antológiu 100 príkladných nemeckých rodinných podnikov. Obsahuje: Schwank.

„S – ako “Schwank je jedným z príkladných rodinných podnikov v Nemecku”. DIE ZEIT nedávno vydal v spolupráci s vydavateľstvom Springer Verlag “Lexikon der deutschen Familienunternehmen” (Encyklopédia nemeckých rodinných podnikov) – vrátane štyroch strán o spoločnosti Schwank.

V treťom vydaní encyklopédie je predstavených viac ako 1 000 príkladných nemeckých rodinných podnikov zo všetkých odvetví, ktoré sa zaradili k takým gigantom ako Henkel a Melitta. S viac ako 80-ročnou tradíciou a Oliverom Schwankom, ktorý stojí na čele podniku už v tretej generácii, prikladá spoločnosť Schwank veľký význam rodinnej pracovnej atmosfére a vzájomnému uznaniu. Cieľom encyklopédie je predstaviť rodinné podniky s informáciami o ich vzniku a histórii, ako aj o sociálnej angažovanosti, udržateľnosti a dôležitých míľnikoch spoločnosti.“

cOEw4jkdfcg

 

Schwank v Encyklopédii

Čítaj viac

Späť

Viac noviniek

Používajú sa riešenia na vykurovanie a chladenie haly Schwank

Inovatívny priemyselný vodíkový žiarič geniumSchwank získal európsky patent

Novinky, Spoločnosť

Priemyselný vodíkový žiarič geniumSchwank získal oficiálny európsky patent. Tento míľnik nielenže potvrdzuje jedinečnosť a inovatívnosť systému, ale zároveň posilňuje jeho pozíciu v oblasti udržateľného priemyselného vykurovania.

Schwank patrí k svetovým lídrom na trhu

Novinky, Spoločnosť

Spoločnosť Schwank je popredným špecialistom na priemyselné vykurovanie s medzinárodným pôsobením. S viac ako 90-ročnou históriou je spoločnosť Schwank známa svojimi inovatívnymi a komplexnými riešeniami pre priemyselné a komerčné budovy.

Spoločnosť Schwank predstavila na veľtrhu v Brne energetické inovácie pre priemysel

Novinky, Spoločnosť

Na tohtoročnom Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne zaujala spoločnosť Schwank pozornosť návštevníkov, keď predstavila svoje najnovšie energetické inovácie a riešenia pre priemyselné a komerčné priestory. Medzi najvýznamnejšie produkty patrilo vodíkové vykurovanie, priemyselné vetranie a chladenie, elektrické infračervené žiariče a HVLS ventilátor MonsterFans.

Společnost Schwank, světový lídr v oblasti průmyslového vytápění, chlazení a větrání, oslavila 90. výročí svého založení.

Novinky, Spoločnosť

Za 90 rokov svojej existencie sa spoločnosť Schwank stala svetovým lídrom v oblasti priemyselného vykurovania a expertom na riešenia v oblasti vetrania a chladenia. V súčasnosti sa spoločnosť zameriava na transformáciu energie, takže jej hlavným zameraním sa stáva vodíkové a elektrické vykurovanie. Od tohto roku ponúka prvý 100 % vodíkový tmavý žiarič a je priekopníkom v tom, že je hlavnou silou pri prechode na obnoviteľné energie.

Naše ocenenia

Na čo sme hrdí

Ocenenie „Die Welt Top 100“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „The Best of German Mittelstand“ pre spoločnosťSchwank GmbH.
Ocenenie „Industriepreis 2017“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „Großer Preis des Mittelstandes“ pre spoločnosť Schwank GmbH.