Schwank v Encyklopédii nemeckých rodinných podnikov

Oliver Schwank hält mehrere Exemplare des Lexikons der deutschen Familienunternehmen.

V spolupráci s Dr. Florianom Langenscheidtom vydalo vydavateľstvo Zeit-Verlag antológiu 100 príkladných nemeckých rodinných podnikov. Obsahuje: Schwank.

„S – ako “Schwank je jedným z príkladných rodinných podnikov v Nemecku”. DIE ZEIT nedávno vydal v spolupráci s vydavateľstvom Springer Verlag “Lexikon der deutschen Familienunternehmen” (Encyklopédia nemeckých rodinných podnikov) – vrátane štyroch strán o spoločnosti Schwank.

V treťom vydaní encyklopédie je predstavených viac ako 1 000 príkladných nemeckých rodinných podnikov zo všetkých odvetví, ktoré sa zaradili k takým gigantom ako Henkel a Melitta. S viac ako 80-ročnou tradíciou a Oliverom Schwankom, ktorý stojí na čele podniku už v tretej generácii, prikladá spoločnosť Schwank veľký význam rodinnej pracovnej atmosfére a vzájomnému uznaniu. Cieľom encyklopédie je predstaviť rodinné podniky s informáciami o ich vzniku a histórii, ako aj o sociálnej angažovanosti, udržateľnosti a dôležitých míľnikoch spoločnosti.“

cOEw4jkdfcg

 

Schwank v Encyklopédii

Čítaj viac

Späť

Viac noviniek

Používajú sa riešenia na vykurovanie a chladenie haly Schwank

Společnost Schwank, světový lídr v oblasti průmyslového vytápění, chlazení a větrání, oslavila 90. výročí svého založení.

Novinky, Spoločnosť

Za 90 rokov svojej existencie sa spoločnosť Schwank stala svetovým lídrom v oblasti priemyselného vykurovania a expertom na riešenia v oblasti vetrania a chladenia. V súčasnosti sa spoločnosť zameriava na transformáciu energie, takže jej hlavným zameraním sa stáva vodíkové a elektrické vykurovanie. Od tohto roku ponúka prvý 100 % vodíkový tmavý žiarič a je priekopníkom v tom, že je hlavnou silou pri prechode na obnoviteľné energie.

Schwank – Špecialista na priemyselné vykurovanie je lídrom na svetovom trhu

Novinky, Ocenenia

Popredný nemecký business magazín WirtschaftsWoche zaradil spoločnosť Schwank, špecialistu na priemyselné vykurovanie a klimatizáciu, do svojho aktuálneho rebríčka svetových lídrov na trhu. Schwank sa o tieto miesta delí s významnými spoločnosťami ako sú Adidas, Bosch, Bayer, Siemens a Henkel.

Zwei Entwicklungsingenieure von Schwank mit dem Brenner eines Wasserstoff Dunkelstrahlers.

Prelom: Klimaticky neutrálne vykurovanie s vodíkovými žiaričmi Schwank

Novinky

Výrobcovia infražiaričov už roky propagujú modernosť a budúcu životaschopnosť svojej technológie. Teraz tento priemysel a predovšetkým spoločnosť Schwank stanovili prelomový míľnik s vývojom svojho prvého 100% vodíkového kompatibilného vykurovacieho systému.

DeltaSchwank je tmavý žiarič od spoločnosti Schwank.

Schwank je globálnym lídrom na trhu infračervených žiaričov

Novinky, Ocenenia

Nedávno publikovaná správa spoločnosti „Industry Research“ o výskume trhu potvrdzuje skupinu Schwank Group ako svetového lídra na trhu v oblasti infračervených žiaričov.

Naše ocenenia

Na čo sme hrdí

Ocenenie „Die Welt Top 100“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „The Best of German Mittelstand“ pre spoločnosťSchwank GmbH.
Ocenenie „Industriepreis 2017“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Ocenenie „Großer Preis des Mittelstandes“ pre spoločnosť Schwank GmbH.
Schwank ist Weltmarktführer 2022 laut WiWo.