Nový rok – nové produkty: Ventilačná technológia od spoločnosti Schwank

aeroSchwank H-RI

Začiatkom roka 2020 uviedla spoločnosť Schwank nový produktový rad: Vzduchotechnické jednotky.

Schwank dokáže nielen vykurovať a chladiť, ale teraz aj vetrať. S vysoko účinnými ventilačnými systémami zo strechy alebo z interiéru. Špeciálna vec: Vzduchotechnické jednotky môžu poskytovať výmenu vzduchu, rekuperáciu tepla, kúrenie a chladenie v jednom – logické rozšírenie produktu, ktoré posilňuje našu pozíciu špecialistu na vnútornú klímu. Vzduchotechnické jednotky pracujú so systémom spätného získavania tepla a dodatočné teplo je možné spätne získavať pomocou integrovaného horáka, tepelných čerpadiel a pripojenia na teplovodný kotol. AeroSchwank H-RI môže byť vynikajúcim riešením na streche pre decentralizované vetranie budov bez akýchkoľvek potrubí. Viac informácií nájdete tu.

Späť

Viac noviniek

Používajú sa riešenia na vykurovanie a chladenie haly Schwank

HVLS- ventilátory pre priemysel: Príšery prichádzajú!

News

V júli 2020 uvádza Schwank úplne nový rad produktov. Reč je o ventilátoroch HVLS pre priemyselné budovy. Schwank nazýva tieto veľké ventilátory MonsterFans.

aeroSchwank H-RI

Nový rok – nové produkty: Ventilačná technológia od spoločnosti Schwank

News

Začiatkom roka 2020 uviedla spoločnosť Schwank nový produktový rad: Vzduchotechnické jednotky.

Schwank at its best!

Awards, Company, News

Wirtschaftswoche vďaka svojim predným vykurovacím technológiám a vynikajúcej kvalite výrobkov a služieb nedávno vymenovala skupinu Schwank "lídrom na svetovom trhu".

ISH Frankfurt

ISH 2017 prichádza

Company, News

Veľké udalosti sa, ako je známe, ohlasujú vopred. Od 14. do 18. 3. 2017 sa Schwank opäť predstaví na ISH vo Frankfurte. Radi sa s Vami stretneme na našom stánku a predstavíme Vám naše zaujímavé novinky pod heslom Revolúcia.

Naše ocenenia

Na čo sme hrdí

Großer Preis des Mittelstands
Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017