Systémy vykurovania, chladenia a vetrania pre priemysel a obchod

schwank_hallenheiz-und-klimasysteme

Systémy vykurovania a chladenia hál

Systémy vykurovania a chladenia hál pre priemysel, obchod a logistiku

Ako celosvetovo pôsobiaca rodinná firma ponúka Schwank individuálne kompletné riešenia pre komerčné a priemyselné systémy vykurovania a chladenia. So zhruba 2,5 miliónmi zariadení inštalovaných vo viac ako 40 krajinách je Schwank svetovou jednotkou na trhu v oblasti plynových infračervených žiaričov. Schwank znamená “Made in Germany” a ekonomickej a trvanlivé produkty.

Najväčší dôraz kladieme na efektivitu a trvalú udržateľnosť štátneho našich systémov. Zároveň spoločnosť Schwank ako vynálezca plynového infračerveného vykurovania ťaží zo svojej 80-ročnej firemnej tradície a vlastného oddelenia výskumu a vývoja. K našim zákazníkom patria stredné spoločnosti i medzinárodné koncerny.

Produkty & riešenia Schwank

Vykurovacie systémy hál pre priemysel, obchod a logistiku

Systémy s tmavými žiaričmi

Multi-talent v oblasti vykurovania hál

Riešenie s tmavými žiaričmi spoločnosti Schwank sa zameriavajú na efektivitu, komfort a spoľahlivosť. Každý systém vykurovania, ktorý plánujeme pre našich zákazníkov, prispôsobíme priamo na mieste individuálnym okolnostiam.

Ďalšie informácie

Systémy so svetlými žiaričmi

Najvýkonnejší systém vykurovania hál

Technológia svetlých infračervených žiaričov bola vynájdená v spoločnosti Schwank – čo sa prejavuje dodnes. Naše systémy sa vyznačujú jedinečnou účinnosťou a emisnými hodnotami. Výsledkom sú sezónne hodnoty energetickej účinnosti nad 99%.

Ďalšie informácie

Technológia spaľovania & rekuperácie tepla

Turbo pre infračervené zariadenia

TetraSchwank, hybridSchwank hydro a hybridSchwank aero sú tri systémy, ktoré vytvorili inžinieri spoločnosti Schwank. S týmito systémami je možné realizovať spaľovacie a rekuperačné riešenie v akýchkoľvek podmienkach a prispôsobiť ho zákazníkovi na mieru.

Ďalšie informácie

Riešenie chladenia

Tepelná čerpadlá najvyššej kvality

S plynovými tepelnými čerpadlami spoločnosti Schwank môžete efektívne kúriť a chladiť – a to aj v rovnakom čase. Plynové tepelné čerpadlá kombinujú vysoko účinný energetický zdroj plynu s inteligentným využitím tepla z prostredia. Tento systém zabezpečí príjemné teploty v zime aj v lete.

Ďalšie informácie

Vzduchové & dverné clony

Viac ako teplý vzduch

Vzduchové a dverné clony SchwankAir zahŕňajú nielen vysoko účinné ohrievače vzduchu, ale aj dverné clony. Zmysluplný doplnok k riešeniu vykurovania a chladenia spoločnosti Schwank, aby sa zabránilo nežiaducim zmenám teploty vzduchu.

Ďalšie informácie

Jednotky na úpravu vzduchu

Ventilačná technológia od spoločnosti Schwank

Schwank dokáže nielen vykurovať a chladiť, ale aj vetrať. Špičkové technologické jednotky sú vhodné na decentralizované aj centralizované vetranie priemyselných budov. Kompaktné vzduchotechnické jednotky sú vybavené vysoko účinnými protiprúdovými výmenníkmi tepla, ventilátormi s technológiou EC a odolným krytom. Sú vhodné na inštaláciu na strechu [s integrovanou strešnou základňou] alebo na vnútornú inštaláciu.

Ďalšie informácie

Veľké stropné ventilátory

V lete chladno, v zime úspora nákladov

Niekto ich nazýva veľkými stropnými ventilátormi, niekto HVLS ventilátormi. Hovoríme im jednoducho „MonsterFans“. A z dobrého dôvodu: robia príšernú prácu. Naše mimoriadne veľké stropné ventilátory prenášajú obrovské množstvo vzduchu pri veľmi nízkych rýchlostiach (zvyčajne medzi 10 – 95 ot / min). Odtiaľ pochádza aj názov HVLS, čo znamená „veľká hlasitosť, nízka rýchlosť“. V zásade jednoduchý princíp – ale dômyselný.

Ďalšie informácie

Aplikácie

Správne riešenie pro každú úlohu

Priemysel a obchod

Kvalita, ktorá sa oplatí

Priemyselné a komerčné budovy predstavujú pre vykurovací systém celý rad výziev, ktoré je potrebné vziať do úvahy počas fázy plánovania, implementácie a údržby. Nečistoty, prach alebo voda môžu materiál kontaminovať po celú dobu jeho životnosti.

Ďalšie informácie

Logistické haly

Teplo tam, kde je to potrebné

Logistické haly kladú početné požiadavky na vykurovací systém kvôli ich profilu použitia, ako sú často otvorené dvere, vysoké skladovacie police alebo rôzne pracovné oblasti. Existujú aplikácie, kde časť skladovaného tovaru vyžaduje iba minimum tepla, ale vyhrievanie je stále nevyhnutné, najmä v procese skladovania a spätného získavania a v logistickom konceptu “od človeka k tovaru”.

Ďalšie informácie

Dielňa

Atraktívny a ekonomický

Vykurovacie systémy haly Schwank sú už dlho zavedené v dielňach, predajniach automobilov, umývacích linkách, predajniach doplnkov a showroomoch / predajniach. Úspora energie až 50% v porovnaní s bežnými systémami, prakticky bezhlučná prevádzka a žiadne turbulencie prachu.

Ďalšie informácie

Športové

Víťaz v pohodlí

Skúsenosti ukázali niektoré nevýhody súvisiace so systémom. Napríklad pohybujú veľkým množstvom vzduchu, sú niekedy veľmi hlasné a vytvárajú vankúš teplého vzduchu pod stropom vo vysokých halách. Okrem toho sú vysoké náklady na energiu, pretože systémy sa vykurujú menej efektívne a nie je možné žiadne zónové vykurovanie. To znamená, že celá hala musí byť vždy vykurovaná.

Ďalšie informácie

Terasy a vonkajšie plochy

Predĺžené vonkajšej sezóny

Na mnohých terasách reštaurácií, kaviarní a pivných záhrad sú už súčasťou obvyklého obrazu: zahrievača alebo zahrievača???. Rozhodujúce pre vonkajšie stravovanie s vysokým výnosom je obsadenosť po maximálnu dobu roka. A od zavedenia zákazu fajčenia v reštauráciách tento trend pokračuje.

Ďalšie informácie

Kvalita | Spoľahlivosť | Efektivita

Výhody značky Schwank

Kvalita „Made in Germany“

Udržateľnosť vrátane

Vďaka neustálym investíciám do výskumu a vývoja ponúkajú naše produkty najvyššiu úroveň efektivity a kvality. Vedome spoliehame na to, že je naše sídlo v Nemecku. S “Made in Germany” garantujeme najvyššiu kvalitu, spoľahlivosť a efektivitu. Jeden z dôvodov, prečo systémy spoločnosti Schwank ponúka rýchlu návratnosť investícií a od prvej minúty úsporu energií a peňazí. Vrátane trvalej udržateľnosti.

Ďalšie informácie

Záruka 15 let

Úplne bez starostlivosti

Ako nemecká rodinná firma kladieme najväčší dôraz na spoľahlivosť a kontinuitu. Oboje investujeme do vzťahov s našimi zákazníkmi. Z tohto dôvodu ponúka Schwank napríklad atraktívne servisné balíky až po 15 ročnou záruku, ale aj skutočnú servisnú podporu. Okolo 40 našich servisných technikov je k dispozícii po celý deň po celom Nemecku. Rýchlo a spoľahlivo.

Ďalšie informácie

Najnovší na prvý pohľad

Správy

HVLS- ventilátory pre priemysel: Príšery prichádzajú!

News

V júli 2020 uvádza Schwank úplne nový rad produktov. Reč je o ventilátoroch HVLS pre priemyselné budovy. Schwank nazýva tieto veľké ventilátory MonsterFans.

aeroSchwank H-RI

Nový rok – nové produkty: Ventilačná technológia od spoločnosti Schwank

News

Začiatkom roka 2020 uviedla spoločnosť Schwank nový produktový rad: Vzduchotechnické jednotky.

Schwank at its best!

Awards, Company, News

Wirtschaftswoche vďaka svojim predným vykurovacím technológiám a vynikajúcej kvalite výrobkov a služieb nedávno vymenovala skupinu Schwank "lídrom na svetovom trhu".

ISH Frankfurt

ISH 2017 prichádza

Company, News

Veľké udalosti sa, ako je známe, ohlasujú vopred. Od 14. do 18. 3. 2017 sa Schwank opäť predstaví na ISH vo Frankfurte. Radi sa s Vami stretneme na našom stánku a predstavíme Vám naše zaujímavé novinky pod heslom Revolúcia.

Naše ocenenia

Na čo sme hrdí

Großer Preis des Mittelstands
Die Welt Top 100
Signet-Top-100-
Best of German Mittelstand
Industriepreis 2017